Showroom locaties voor dressings, inbouwkasten en inloopkasten op maat.

Bezoek onze showroom locaties om onze inloopkasten, inbouwkasten en dressings op maat te ontdekken!

Dress-a-way producten vindt u terug in verschillende exclusieve showrooms in België en Nederland. De kasten en modulaire dressing systemen worden volledig op maat gemaakt. In de showrooms wordt u vrijblijvend bijgestaan door gemotiveerde interieur kenners. Zij zullen uw project qua inrichting en praktische invulling begeleiden en werken het vervolgens in 3D uit met begeleidende prijsofferte. Door het modulaire karakter en de zeer ruime keuze aan mogelijkheden en afwerkingen is een bezoek aan de toonzaal een absolute aanrader.

Maatwerk met opmeting, levering en montage door vakmensen doorheen de ganse Benelux.

Anyway Doors Massenhoven in Antwerpen.

Anyway Doors Massenhoven

Innovatief maatwerk sinds 1995.

1000m² showroom & productie
Nijverheidsweg 32
2240 Massenhoven ( Antwerpen )
België
Phone: +32 (0)3475/15.15
E-mail: info@dressaway.com
Website: www.anywaydoors.be

Openingsuren:
Ma – Vr: 09u – 12u en 13u – 18u
Za          : 09u – 17u doorlopend

Kasten op maat toonzaal The Doors Brugge

The Doors Brugge

Showroom DRESS-A-WAY & Anyway Doors
Gistelse Steenweg 471
8200 Sint-Andries (Brugge)
België
Phone: +32(0)496/29.65.24
E-mail: info@the-doors.be
Website: www.the-doors.be

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı, cami halıları dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş Cami Halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.